ریزش قیمت‌ها در بازار خودرو متوقف شدخبرآنلاین: امروز بازار خودرو با روند کاهشی قیمت که در روزهای اخیر بر آن حاکم بود خداحافظی کرد. رکورددار افزایش قیمت در بازار ۲۰۶ صندوق‌دار سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان گران‌تر از دیروز فروش رفت.

بررسی روند تحرکات قیمتی محصولات سایپا نشان می‌دهد که روند کاهش قیمت تولیدات این کمپانی متوقف شده و امروز اغلب قیمتها ثابت مانده و یا رو به افزایش رفته است.

امروز در بازار خودرو روند قیمتی تولیدات سایپا پس از چند روز کاهشی شدن، به سمت افزایش مایل شد. این میان قیمت کوییک دنده‌ای با نرخی مشابه دیروز یعنی ۶۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان تعیین شد. ساینا نیز دیگر محصول سایپا بود که امروز نسبت به دوشنبه تغییری نداشت و همچنان ۶۲ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. در طرف دیگر نرخ تیبا صندوق دار افزایشی ۱۰۰ هزار تومانی تجربه کرد و ۵۷ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد. این میان تیبا ۲ نیز ۶۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان اعلام شد.

در سوی دیگر بازار تولیدات ایران خودرو به کلی روند کاهشی را خاتمه دادند. قیمت روز سمند ال ایکس با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی به ۸۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. همچنین نرخ پژو ۴۰۵ امروز نسبت به روز گذشته تغییر نداشته است به نحوی که قیمت بنزین سوز آن ۷۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان تعیین شده که ۱۴ میلیون تومان بیشتر از قیمت مصوب است. پژو ۴۰۵ دوگانه سوز نیز مانند روز گذشته ۹۰ میلیون تومان اعلام شد.

بیشترین افزایش قیمت را امروز ۲۰۶ تجربه کرد تیپ دو آن با افزایش دو میلیون و ۶۰۰ هزار تومانی به ۹۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسیده است. تیپ پنج نیز دو میلیون و ۵۰۰ هزار تومان گران‌تر شد و به ۱۱۱ میلیون تومان رسید. ۲۰۶ صندوق دار نیز امروز رکورددار افزایش قیمت بود؛ در بازار این خودرو به قیمت ۱۱۰ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید که حاکی از افزایش سه میلیون و ۳۰۰ هزار تومان این خودرو است.

پژو پارس نیز امروز ۱۰۱ میلیون تومان خرید و فروش شد و رانا نیز همچنان ۸۷ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان است.دنا معمولی و دنا پلاس نیز بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه همچنان ۱۲۷ میلیون و ۱۴۱ میلیون تومان خرید و فروش می‌شود.اخبار استخدامی و اقتصادی جابتو

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اجرا شده توسط: همیار وردپرس